زنگ تصویر فعالیت گچساران انتخابات کهگیلویه و بویراحمد

زنگ: تصویر فعالیت گچساران انتخابات کهگیلویه و بویراحمد کهگیلویه و بویراحمد گچساران سازمان مردم نهاد

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ادعای لیبرمن راجع به تاثیر توافق هسته‌ای

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران به ایجاد مسابقه تسلیحاتی در خاورمیانه منجر شده است است.

ادعای لیبرمن راجع به تاثیر توافق هسته‌ای

ادعای لیبرمن راجع به تاثیر توافق هسته ای

عبارات مهم : ایران

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران به ایجاد مسابقه تسلیحاتی در خاورمیانه منجر شده است است.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری آی24 نیوز، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه در صحبت اش در همایش هر سال اندیشکده مطالعات امنیت داخلی اسرائیل مدعی شد: توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران که به وسیله آمریکا حاصل شد به ایجاد مسابقه تسلیحاتی در منطقه خاورمیانه منجر شده است و به کشور عزیزمان ایران اجازه داده است تحت محافظت جامعه بین الملل برنامه هسته ای اش را توسعه دهد.

ادعای لیبرمن راجع به تاثیر توافق هسته‌ای

وی افزود: من به طور قطع مایلم که اروپا تغییراتی را در خصوص مسئله برنامه موشکی بالستیک کشور عزیزمان ایران اعمال کندt ولی این در حالی است که بسیاری از کشورهای اروپای غربی در حال حاضر جهت تجارت و کسب درآمد تازه به سمت کشور عزیزمان ایران هجوم برده اند.

لیبرمن همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که «ارتش لبنان و نیروهای حزب الله یک نیروی نظامی هستند»، گفت: اسرائیل در حال آماده کردن خود جهت مقابله با یک جبهه متحد در مرز شمالی اش است و در صورت وقوع جنگ احتمالی در آینده هر دوی این گروه ها نشانه قرار خواهند گرفت.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران به ایجاد مسابقه تسلیحاتی در خاورمیانه منجر شده است است.

این در حالیست که مقامات کشور عزیزمان ایران تاکید دارند با توجه به شرایط حساس منطقه و آثار زیان بار برخوردها و منازعات خشونت بار، هیچ یک از بحران های منطقه راه حل نظامی ندارد و همه طرف ها باید به گفت وگو و راه حل های مسالمت آمیز پایبند باشند.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | برنامه | خاورمیانه | آویگدور لیبرمن | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog