زنگ تصویر فعالیت گچساران انتخابات کهگیلویه و بویراحمد

زنگ: تصویر فعالیت گچساران انتخابات کهگیلویه و بویراحمد کهگیلویه و بویراحمد گچساران سازمان مردم نهاد

گت بلاگز کهگیلویه و بویراحمد فعالیت 22 شرکت مردم نهاد در گچساران

معاون فرماندار گچساران گفت: 22 شرکت مردم نهاد در حوزه‌های متفاوت فرهنگی، اجتماعی، حقوق شهروندی، گردشگری، میراث فرهنگی، محیط زیست و ورزشی فعالیت می کنند.

فعالیت 22 شرکت مردم نهاد در گچساران

به گزارشگروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان ازیاسوج ؛سید مرتضی سجادپور در نشست هماهنگی شرکت های مردم نهاد گچساران با بیان اینکه شرکت های مردم نهاد اعتماد بین مردم و دولت را زیاد کردن می دهند گفت: این شرکت ها متعلق به همه مردم است و مردم بر اساس سلایق خود می توانند در عرصه های متفاوت بر اساس قانون فعالیت داشته باشند.

وی بیان کرد: انتخابات تعیین نماینده شرکت های مردم نهاد گچساران در هیات های نظارت شهرستان ها برگزار می شود.

عبارات مهم : تصویر

سجادپور عنوان کرد: تعیین نماینده شرکت های مردم نهاد گچساران همزمان با سراسر کشور در مرداد امسال شروع خواهد شد.

وی افزود: با توجه به رویکرد دولت تدبیر و امید در توجه خاص به همکاری مردم در عرصه های گوناگون انتظار داریم که این انتخابات با استقبال گسترده شرکت های مردم نهاد روبرو شود.

معاون فرماندار گچساران از متقاضیان خواست تا طبق برنامه وقت بندی با در دست داشتن تصویر پروانه فعالیت صادره از استانداری، تصویر آخرین روزنامه رسمی کشور مبنی بر ثبت تغییرات هیات مدیره، اصل صورت جلسه هیات مدیره مبنی بر نماینده تام الاختیار ممهور به مهر شرکت جهت شرکت در انتخابات، یک قطعه عکس، تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر کارت آخر خدمت یا معافیت جهت تکمیل فرم عضویت به فرمانداری مراجعه کنند.

شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد بیش از 100 هزار نفر جمعیت دارد.

انتهای پیام/ش

واژه های کلیدی: تصویر | فعالیت | گچساران | انتخابات | کهگیلویه و بویراحمد | کهگیلویه و بویراحمد | گچساران | سازمان مردم نهاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog